Znamy uczestników Konkursu Pianistycznego
02.04.2016Informujemy, że spośród 70 aplikacji Komisja Konkursowa zakwalifikowała do udziału w 24. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni 55 uczestników.
GRUPA I
- Eliza Ruffle (Wielka Brytania)
- Emilia Dominika Chałupczak (Polska)
- Jaroslav Semenov (Rosja)
- Alicja Szindzielorz (Polska)
- Nikol Rogatnikova (Białoruś)
- Anna Urzędowska (Polska)
- Heidi Schuszter (Austria)
- Maria Małgorzata Białka (Polska)
- Ruochong Cui (Chiny)
- Zofia Anna Nowicka (Polska)
- Su Ryo Han (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
- Filip Pacześny (Polska)
- Daphne Delicata (Malta)
GRUPA II
- Helena Żabska (Polska)
- Dennis Cornelius Orkiszewski (Polska)
- Jülch Monan (Niemcy)
- Zuzanna Monika Gawrońska (Polska)
- Yehor Bakhmut (Ukraina)
- Alexandra Adelgeym (Rosja)
- Zofia Michałowicz (Polska)
- Hasan Ignatov (Bułgaria)
- Michał Basista (Polska)
- Hugo Takahashi (Francja/Japonia)
- Rosemarie Skowronski (Austria)
- Kacper Kukliński (Polska)
- Alica Fomich (Białoruś)
- Yewon Hong (Korea Południowa)
- Yehuda Prokopowicz (Polska)
- Anna Shukina (Rosja)
- Daniel Weroński Falcó (Hiszpania)
- Agata Kuczyńska (Polska)
- Roman Fediurko (Ukraina)
- Sin A Ma (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
- Ibrahim Ignatov (Bułgaria)
- Alexandra Chernyshova (Rosja)
- Julita Emilia Niedzielska (Ukraina)
- Adam Zakrzewski (Polska)
- Eva-Evgeniya Brazul-Bruszkowskaya (Ukraina/Rosja)
- Elizaveta Coroli (Mołdawia)
GRUPA III
- Marija Tamkevičiūtė (Litwa)
- Gabriela Aleksandra Murawska (Polska)
- Narmina Ismayilova (Azerbejdżan)
- Michał Maksymilian Oleszak (Polska)
- Anastasija Šumskaitė (Litwa)
- Aleksander Krzysztof Opolski (Polska)
- Julia Łozowska (Polska)
- Tymoteusz Śleziak (Polska)
- Nikita Kolodin (Polska/Rosja)
- Kateryna Kurylko (Ukraina)
- Aleksandr Bolotin (Rosja)
- Franciszka Gabriela Litwin (Polska)
- Basel Awwad (Palestyna)
- Maria Moliszewska (Polska)
- Paul Mnatsakanov (Stany Zjednoczone)
- Paweł Jakub Gwóźdź (Polska)
GRATULUJEMY